KICKBOX TERAPIE

Osvoboďte se od nahromaděného stresu či strachu

Kickbox terapie přináší efektivní a komplexní možnost odblokování i sebepoznání na fyzické i psychické úrovni. I Vy se můžete efektivně a bezpečně zbavit všeho, co Vás limituje! Obnovte odvahu, uvolněte nahromaděný stres a překonejte hluboce uložený strach, pomocí unikátní Kickbox terapie.

Obnovte svou ztracenou životní sílu:

Překonejte své strachy z ohrožení 

Omezuje Vás strach? Cítíte pocity ohrožení? Skenujete své okolí a očekáváte napadení? Byli jste fyzicky, nebo psychicky napadení?

Následky psychického i fyzického napadení se hluboce propisují do našeho fyzického těla. Náš strach přímo ovlivňuje naše sebevnímání, sebevědomí a sebedůvěru. Jestliže v sobě neseme energii traumatu, pak vyzařujeme oběť a jsme snadnou kořistí pro každého kolem jdoucího tyrana. V průběhu kickbox terapie dochází k psychickému "přerámování" paralyzujících pocitů ohrožení na zdravé obranné reakce těla. Jestliže jste prožili napadení a zůstal Vám v těle strach, nebo jste se narodili jako citlivé povahy a toužíte po sebejistotě, pak je kickbox terapie přesně to, co jste hledali.

Uvolněte nahromaděný stres a mentální přetížení

Chronický stres je nenápadným predátorem, který postupně ničí naše fyzické i mentální zdraví. Pomocí kickbox terapie lze efektivním a jednoduchým způsobem odbourat nahromadění stres a tím předejít všem negativním faktorům, které nahromaděný stres způsobuje. Vezměte své zdravý a psychickou pohodu do svých rukou. Naučte se efektivně pracovat s přetíženou myslí a vracejte se domů uvolnění a spokojení. Zbavte se vnitřního neklidu i přetíženosti a obnovte svou spokojenost díky sebepoznání a aktivní smysluplné práci se svou myslí i tělem.

Kickbox terapie se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám.

Na kolik se budeme věnovat fyzickému a na kolik psychickému záleží na Vás.

Těším se na Vás, Tomáš 


Jsem licencovaný trenér kickboxu
Kickboxu se věnuji přes deset let. Původně jsem se chtěl naučit bránit, protože jsem byl čtyřikrát fyzicky napadený zezadu a nesčetněkrát psychicky ponížen. Ze strachu jsem neustále skenoval své okolí a bál se, odkud přijde další útok. Kickbox se postupně stal důležitou součástí mého sebepoznání a neustále mě obohacuje. Ve chvílích, kdy jsem procházel syndromem vyhoření se kickbox stal mým přírodním antidepresivem.

Propojením kickboxu a efektivní práce s myslí jsem se zbavil vyzařování oběti. Okolí mě přestalo šikanovat a já se stal skutečně silným - vnitřně silným!

"To jak o sobě smýšlíme, tak se jevíme i ostatním. Čemu věříme, to se stává naší skutečností."  

citace z knihy: Muž, který chtěl být šťastný

Kde se sejdeme?

Individuální kickbox terapie probíhají v plně vybavené tělocvičně klubu KOSAGYM Horní Počernice v předem domluvený datum a čas tak, aby tělocvična byla zcela prázdná a Vy jste měli diskrétní a bezpečné prostředí pro překonání všeho, co Vás limituje. 

Zeptejte se sami sebe:
Jak dlouho ještě chci být obětí každého tyrana, který si na mě bude chtít smlsnout?

Celý život? Ještě rok to vydržím? Ještě měsíc? Ještě týden?
....už ani jeden jediný den !?

Cítíte, že je čas překonat svou minulost a obnovit svou životní sílu?

Udělejte první krok a kontaktujte svého citlivého trenéra a průvodce osobním rozvojem: