HLUBINNÁ KONZULTACE

Poznejte svoje dary a osvoboďte svůj život


Při konzultacích dokážu vytvořit léčivou atmosféru důvěry, která umožňuje klientům otevřít se, pojmenovat své problémy a případně je propustit. Intuitivně směřuji klienty k jejich skutečné podstatě, která se skrývá za logikou ale i egem, umožňuji klientovi poznat své skutečné "já" do hloubky.

Mám schopnost naladit se na jedinečný životní příběh každého klienta, rozpoznat jeho dary a identifikovat oblasti, kde potřebuje posun. Mými silnými stránkami je citlivost, vnímavost a empatie.


Jak konzultace probíhá:

 • konzultace trvá 2-3 hodiny, výjmečně i déle
 • denně se věnuji jen jednomu či dvěma klientům
 • setkáme se v terapeutovně na adrese Ječná 39a, Praha 2
 • cena se odvíjí od délky terapie, sdělím na požádání

Moji klienti mě nejčastěji vyhledávají, když:

 • Chtějí být v životě spokojenější i když jim pohledem zvenku nic nechybí.
 • Cítí, že mají v životě nějaké poslání, ale nejsou si jistí tím, co konkrétně to je.
 • Chtějí odstranit bloky bránící žít jejich poslání.
 • Jsou to vysoce citliví lidé, kteří hledají porozumění, případně citliví lidé, kteří tento svůj dar potlačují a nedokáží přijmout.
 • Si připadají nenormální, protože mají nějaké neobvyklé schopnosti nebo vjemy.
 • Mají pocit, že jejich potíže pramení z předchozího života nebo z minulých rodinných generací.
 • Jsou to ženy, které prožily nějaké trauma a chtěly by ho zkusit probrat s mužem.
 • Prožívají psychospirituální krizi a hledají průvodce tímto obdobím.

Zkušenosti klientů s konzultacemi

Tomáš je otevřený, velmi empatický a vnímavý. Svým přístupem vzbuzuje přirozeně důvěru, člověk najednou uvolní stavidla a beze strachu a upřímně s lehkostí mluví, o všem. Tomáš trpělivě poslouchá a přirozeně navádí, dokud nepřijdou kýžené aha momenty.

Galina J.

Tomáš má výnimočný prístup k analýze svojho klienta, v rámci akéhosi celostného pohľadu na jeho chovanie, vystupovanie, osobnú charizmu, prednosti a to v kontexte s jeho minulosťou, vnútorným nastavením, osobným presvedčeniam a životným štýlom. Veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo.

Michaela

Tomáš má dar. Má dar slova, která potřebujete slyšet. Má dar mlčet, když nastal čas. Má dar nechat něco ve vás se probudit, strhnout závoj iluzí a přesvědčení. Má dar nabídnout pravdu, vaši osobní pravdu a taky má kapesník, když je to potřeba. Děkuju za krásné spolubytí na krásném místě.

Andrea

Tomáš je velmi inspirativní člověk, který vám pomůže srovnat si životní hodnoty, uvědomit si, co vlastně chcete a vyzdvihne vaší vyjímečnost.

Přístup konzultace je nekonvenční, zato velmi přínosný a věřím, že z našeho sezení budu čerpat ještě dlouho. Udělal jsem si jasno, co chci v podnikání i v

osobním životě. Tomáš dobře propojil souvislosti, proč se mi v životě některé situace opakují a kde se motám v kruhu. Co mi dřív dělalo radost a zanevřel jsem na to.

Tomáš umí člověka zklidnit a vést k pochopení sebe i předat užitečné nástroje z osobního rozvoje. Těším se na další setkání.

Pavel V.

Tomáš je velice sympatický, s otevřenou myslí i duší. Dokáže se empaticky vcítit, setkání proběhlo nad očekávání příjemně v atmosféře entuziasmu.

Tomáš vyzařuje klid i pochopení, ale zároveň dokáže použít i praktické funkční přístupy na míru. Navíc se mi opravdu nadstandardně věnoval, neb mé skutečné dary zapadly pod nánosem nepříjemných traumat velmi hluboko a šikovně se ukryly. Zahrál si tedy na detektiva a nakonec obtížný rébus díky svým zkušenostem vyluštil k překvapení nás obou.

Dále oceňuji Tomášovu akčnost a velmi konstruktivní komunikaci, i rychlou domluvu, což není v dnešní době zcela běžné. Těším se, že se ještě někdy znovu potkáme. Celkový dojem skvělý.

Iveta S.

Jsme jedineční a pro každého z nás existuje unikátní kombinace osvědčených technik, díky kterým můžeme zlepšit náš život a osvobodit se neustálého usilování.
Objevte své přirozené dary a buďte aktivní tvůrci svého spokojenějšího života!

Těším se na spolupráci s Vámi

Tomáš

Cítíte, že je čas překonat svou minulost a obnovit svou životní sílu?

Udělejte první krok a kontaktujte svého průvodce osobním rozvojem: