CO O MNĚ KLIENTI ŘÍKAJÍ

Petra, 49 let 

Tomáš je zajímavý člověk, dokáže klienta vést a klást ty správné otázky, které pak pomáhají rozkrýt různá životní témata, se kterými klient přichází.


Michaela, 46 let

koordinátorka pro německou klientelu

Tomáš sa počas nášho individuálneho sedenia dokázal už v rámci krátkeho času empaticky na mňa napojiť, rozpoznať trecie plochy v mojej aktuálnej životnej situácii a vcelku konštruktívne ma naviesť na dôležité postupy ako ďalej. Skoro dvojhodinové sedenie bolo pre mňa užitočným brain stormingom a konštruktívnym pozastavením sa nad tým, kde stojím a kam sa chcem práve posunúť.

Kateřina, 34 let

likvidátorka pojistných událostí

V životě jsem lepší kurz nezažila. Když jsem odcházela, tak jsem měla ve spoustě věcí jasno.
Velice mě vyhovovalo, že kurz není časově omezený, tak byl čas na to probrat spoustu témat.

Štěpán Klokočka

technický ředitel v marketingové agentuře

Tomas je renesancni clovek s rozsahlymi zkusenostmi z mnoha oboru lidske cinnosti. Silny zivotni pribeh, ktery pomohl formovat vyzralou osobnost. Unikatni skupina dovednosti od kickboxu pres rizeni tymu az po psychologii dokazuje, ze Tomas ma co predavat dal!
Rozhodne uvazuji pokracovat v dalsich konzultacich a dale rozvijet to co jsme na kurzu zacali. Prinos setkani vidim okamzite diky uvedomeni si nekolika veci, ktere by mne jinak nejspise nikdy nenapadli a pomohou mi zlepsit muj kazdodenni zivot

Magdalena, 35 let

Account manager se zahraničním trhem, instruktorka firemních akcí

Tomáš se dovede dobře ptát, aby člověk odpovědi nacházel sám a zároveň dokáže vypozorovat a pojmenovat osobnostní rysy, které mohou pomoci při dalším (nejen pracovním) směřování. Kurz se mi líbil a doporučuji všem, kteří chtějí svůj pracovní rozvoj s někým probrat.

Jaroslava, 50 let

účetní

Tomáši, naše setkání bylo pro mne opravdu důležité. Nějaké změny jsem už udělala, ukončila jsem
1 práci, teď už budu mít jen jednu. A uvidím, jaké budou příležitosti ji třeba změnit a přiblížit se vysněné práci. Nyní jsem na dovolené na Šumavě a jsem z ní unešená. Netušila jsem, že je tu tak krásně. "Otevřená " jsem i dalším příležitostem :) Uvědomila jsem si, že mezi lidmi se cítím moc dobře. Snažím se o sobě smýšlet a mluvit pozitivně. A uplatňovat i další uvědomění z naší konzultace.
Děkuji a přeji hezké léto
Jaroslava

Vaše slova jsou pro mě důležitá

Jak jste byli spokojeni? Co mohu zlepšit? Chcete se na něco zeptat?

Iveta Svobodová

 datový analytik

Tomáš je velice sympatický, s otevřenou myslí i duší. Dokáže se empaticky vcítit, setkání proběhlo nad očekávání příjemně v atmosféře entuziasmu.
Tomáš vyzařuje klid i pochopení, ale zároveň dokáže použít i praktické funkční přístupy na míru. Navíc se mi opravdu nadstandardně věnoval, neb mé skutečné dary zapadly pod nánosem nepříjemných traumat velmi hluboko a šikovně se ukryly. Zahrál si tedy na detektiva a nakonec obtížný rébus díky svým zkušenostem vyluštil k překvapení nás obou.
Dále oceňuji Tomášovu akčnost a velmi konstruktivní komunikaci, i rychlou domluvu, což není v dnešní době zcela běžné. Těším se, že se ještě někdy znovu potkáme. Celkový dojem skvělý.

Monika Kudrnová, 38 let

textová korektorka

Kurz probíhá formou individuální konzultace, Tomáš svými vhodně volenými otázkami dokáže klienta nasměrovat k odpovědím, na základě kterých se pak klient může vrátit ke svému jádru a podstatě, aby zjistil, co jsou jeho silné stránky a talenty. Pravděpodobně je vhodnější absolvovat více setkání, aby se rozkryly různé zapomenuté a potlačené vrstvy vzpomínek a pocitů. Rozhodně zajímavě strávený čas, sezení není klasické koučování nebo psychoterapie, je to zajímavý mix různých přístupů, pro tápající a hledající zájemce otevřené seberozvoji určitě stojí za vyzkoušení.

Martin, 43 let

podnikatel IT

Konzultace pro mě byly přínosem a pozitivní dopady stále přicházejí. Každopádně benefity, které pociťuji již dnes:

1) po X letech jsem se vrátil k osobnímu rozvoji a pravidelně se mu věnuji a posouvám se

2) uplatňuji "aha momenty" z konzultací do svého života - věnuji se svým silným stránkám, práci v cyklech, dělám více to, co je pro mě opravdu důležitý ...

3) pochopení své typologie a s čím vším to souvisí - jak vedu lidi, komunikuji, na co si dát pozor, abych zase nevyhořel

4) obecně zajímavý téma bylo o vyhoření - ale kvůli tomu jsem původně přišel :-D

Řekli o mně...

Vždy jsem čerpal moudrost od těch, kteří mě inspirovali


Jan Mühlfeit

GLOBÁLNÍ STRATÉG, KOUČ A AUTOR - HLEDAČ TALENTŮ

"Máš zajímavou kombinaci tří empatických talentů. Na základě vnímání unikátnosti, jsi schopný postavit lidi do vítězného týmu. Když půjdeš cestou kouče. Jsi vybavený schopností poslouchat a schopností vidět, kdo je v čem unikátní. Umíš poslouchat a formulovat vizi, jak by měli jít do budoucna. Až skončí korona, tak lidi pochopí, že psychologové a koučové jsou potřeba, tak jako to vědí v Americe. Tady to ještě tolik není, ale tento obor prožije boom. Přeji ti hodně úspěchu a štěstí, držím palce, ahoj."

Simona Kašturová

MENTORKA OSOBNÍHO ROZVOJE

"Tomáši, jste jedinečně citlivý, empatický a emočně vnímavý člověk. Máte drive a umíte zabrat, máknout a to nejen sám, ale umíte motivovat ostatní. Je toho ve Vás hodně, co chce být viděno - především chce být viděn Tomáš, takový jaký doopravdy uvnitř je. Máte v sobě spoustu úžasných darů a věřím, že už teď je čím dál víc vnímáte a užíváte si je.

Snad Vám moje ZV pomůže vidět sebe a souvislosti ve Vašem životě ještě jasněji :)."

Petr Kotík

ŠÉFTRENÉR REPREZENTACE ČR KICKBOXU A NĚKOLIKANÁSOBNÝ MISTR SVĚTA

"Za těch mnoho let, co spolu trénujeme si prošel velkou změnou.

Prací na sobě si získal zdravé sebevědomí a díky natrénované soustředěnosti se mnohem lepe učíš.

Zkušenosti prožité během poslední doby a nabité vědomosti získané cíleným vzděláváním jsou tvým velkým benefitem pro tvou práci.

Spolu s tvým odhodláním a chutí do práce máš velký potenciál pro předávání svých zkušeností a motivovat ostatní k nastartování pozitivních změn v životě.

Tomáši, přeji ať tě tvá práce stále baví a přináší radost."

Radoslav, 44 let

Tak konzultace mi přinesly uvědomění, jak je v životě důležitá vytrvalost, že je důležité být v životě aktivní tvůrce a hlavně nespadnout do oběti. Prostě je důležité, aby se člověk respektoval, měl rád, přijímal se takový, jaký je. Pak ho bude respektovat, mít rádo, přijímat i jeho okolí. Jsem přesvědčený, že, co člověk vysílá, to se mu taky vrátí. Mám rád v životě lidi, který v životě něčeho dosáhli a přesto zůstali skromný, mezi takové lidi patříš taky Ty Tomáši. U Tebe na konzultacích jsem cítil absolutní přijetí člověka, takového, jaký je a to si myslím, že je v životě neskutečně důležité. Další uvědomění je že musí mít člověk v životě určitý nadhled. A s tím dokážeš pomoci a i povzbudit. Hlavně je důležité se v životě Nikdy nevzdávat a pokud něco v životě chci, tak najít cestu, jak toho dosáhnout. A hlavně se člověk nesmí nechat svázat strachem, to je většinou špatný rádce a měl by se řídit svým srdcem.

Tomáš je empatický, přející, dokáže dobře naslouchat a i povzbudit, přijímá člověka takového, jaký je, dokáže dobře poradit, prostě je to rovný a dobrý chlap. Díky

Markéta, 51 let

podnikatelka a pedagog

Tomáš je milý, naslouchající a pozorný, nechá vás mluvit a v pravý čas zasáhne nebo položí otázku, která vás donutí podívat se na věc z jiného úhlu.

Konzultace vám pomůže ujasnit si myšlenky, pocity, potřeby a cíle. Já jsem odcházela s daleko větším pochopením toho, co a proč se mi v životě opakuje. Spousta věcí a událostí se mi pospojovala a získala novou perspektivu a význam. Byla to celkově příjemná a obohacující zkušenost.

Katarina

Kurz Ryba po stromech nešplhá som sa rozhodla vyskúšať pretože ma zaujal popis kurzu, s ktorým silno rezonujem. Každý člověk je výnimočný a mal by sa venovať vo svojom živote tomu, v čom sa cíti byť vo flow, na čo má talent, čo mu ide. A naopak, pre človeka je veľmi vyčerpávajúce žiť a pracovať v tom, čo mu nejde alebo mať vzťahy, ktoré ho nenaplňujú, kde sa ani trochu nerealizuje. Tomáš má výnimočný prístup k analýze svojho klienta, v rámci akéhosi celostného pohľadu na jeho chovanie, vystupovanie, osobnú charizmu, prednosti a to v kontexte s jeho minulosťou, vnútorným nastavením, osobným presvedčeniam a životným štýlom. Veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo. 

Alena

Kéž by každý člověk mohl dělat práci, pro niž má talent, bylo by více spokojenějších lidí ve společnosti. Tomáš mi otevřel oči. A pomohl v současné nežádoucí situaci. Moc děkuji.

Mé tušení a intuice se potvrdily. Rozjasnilo se mi. Rozhodně doporučuji, jde o výtečně investovaný čas. Dialog a navíc i lahodný čaj během setkání.

Zuzana Šlemarová 

bankovní úřednice, podnikatelka v oblasti nemovitostí

 ...odcházela jsem s tím, že rozhodně mám nad čím přemýšlet. Naťukli jsme zajímavá témata a v diskuzi se dostali i tam, kam jsem nečekala, že se dostaneme. Tomášova zpětná vazba pro mne byla hodně důležitá.

Klára

Tomáš Vyhlídal je velice sympatický člověk, který mi svým přístupem otevřel oči a pomohl mi podívat se na věci, které mě trápí z jiného úhlu

Martina Radonská 48 let, 

speciální pedagog

Děkuji Tomášovi za jeho empatický, otevřený a podporující přístup ke mně i k tématům, které jsem chtěla řešit.

Josef Mašek

podnikatel

Příjemné vedení kurzu. Orientace v oboru.

Jiří Andrš

Tomáš umí namotivovat a vysvětlit kickbox i začátečníkům. Tomáš je komunikativní i naslouchající, zapálený nejenom do kickboxu ale i osobního rozvoje. Setkání bylo příjemné a těším se na další.

Adéla Kučerová

Tomáš je super člověk se skvělými názory :) Sympaťák s otevřenou myslí i duší. Moc mi sednul.

Jan

Tomáš je sympaťák, má širší záběr než pouze sport, a těším se, že se někdy znovu potkáme

Anna

Moje očekávání byla - podívat se na své obtíže jiným pohledem, abych mohla najít jiná řešení a posunout se ve svém životě dál. Tato očekávání se daří naplňovat.

Lenka Dvorska

Tomáš je vážně profík! Nejenže kickboxu skutečně rozumí, ale je i velmi empatický a kurz měl spád, byl dobře strukturovaný a nanejvýš interaktivní.

Bára Bajgarová

Sympatický, obětavý, vše vysvětlí, pomůže. Lepší by to být nemohlo.