JEDINEČNÁ CESTA K SOBĚ

Při společných konzultacích najdeme cestu k Vaší spokojenosti a úspěchu v osobním i pracovním životě


Znáte své dary a talenty, ve kterých jste přirozeně silní? 

Okolí nám říkalo, jak se máme chovat. Co smíme a co nesmíme - utvářelo si nás k obrazu svému. Až jsem zapomněli na to, kdo skutečně jsme. Jsme šťastní když jsem ve flow. Ale kde je moje flow? A proč? Co nás skutečně baví a nabíjí a jak toho využít ve svém osobním životě i kariéře? 


Každý je jedinečný a proto využívám své silné empatie a dalších svých talentů, abych Vám pomohl Vaší jedinečnost objevit. Provedu Vás sebepoznáním a s citem Vás budu udržovat na Vaší cestě, abyste z ní nesešli. Našim společným cílem je Vaše spokojenost a na té se udržíte, když budete znát svou sílu, své talenty a ukotvíte se ve svém sebevědomí.  Při společných konzultacích najdeme cestu k Vaší spokojenosti a úspěchu v osobním i pracovním životě

Znáte své dary a talenty, ve kterých jste přirozeně silní?

Poznat sám sebe je celoživotní cesta, ale s jejím začátkem či konkrétní životní etapou Vám velice rád pomohu. Jsem empatický leader, pomohu Vám objevit Váš přirozený potenciál, posílit Vaše zdravé sebevědomí, vybudovat sebejistotu a sebelásku. Každý náš úspěch, každá naše spokojenost prvotně vychází z nás, z toho, že žijeme své životy smysluplně a naplno.

Jak to vím?

Sám jsem se od sebe vzdálil tak, že jsem byl dost nešťastný a měl jsem z toho mnoho problémů. Vymlouval se na "smůlu" a nevěřil si. Když jsem se dotkl svého dna, rozhodl jsem se převzít odpovědnost za svůj život.

Každým dnem jsem spokojenější, protože žiju své poslání a můj život se stal smysluplným. Opustila mě "smůla" (kterou vytvářela má špatně nastavená mysl), upevnilo se mé sebevědomí a mnoho dalšího, ale to sem nepatří. To je můj příběh, teď je důležitý ten Váš! 

S čím Vám mohu pomoci?

- objevte své talenty, hodnoty
- upevněte své sebevědomí, sebehodnotu, sebelásku
- nastavte svou mysl na úspěch
- ...

""Nikdy nebudeme spokojeni s vnějším světem, dokud nezačneme spokojeností v sobě."

Dalajláma 14. dalajláma, tibetský duchovní vůdce 1935

Kde se sejdem?

Individuální konzultace probíhají v centru Prahy 2 v tiché konzultovně. Kousek od metra I.P.Pavlova ve 3. patře modré budovy.

Zeptejte se sami sebe:
Co mi chybí k tomu, abych žil/a spokojeně a naplno? 
Radost? Zdraví? Vztahy? Čas? Energie? Peníze? Štěstí? Úspěch? Vnitřní síla? Příležitost?...
...skutečné hluboké sebepoznání?

Cítíte, že je čas naplno porozumět sami sobě?

Neztrácejte svůj čas hledáním ideálních podmínek, příležitostí, nebo nápadů a využijte na maximum svůj přirozený potenciál. Štěstí, vztahy a příležitosti si Vás sami vyhledají, když budete skutečně sami sebou!